Otváracie hodiny

Pondelok – Piatok

9:00 – 19:00

Sobota

9:00 – 13:00

Nedeľa

ZATVORENÉ

Kontaktné údaje

Cuts Factory, M.R.Štefánika 19/10, Pezinok, 902 01

info@cutsfactory.sk

Tel. Barber Shop

Tel. Tattoo Studio

Barber shop rezervácia

Rezervovať termín v Barber shope CUTS Factory je možné telefonicky na uvedenom telefonickom kontakte alebo prostredníctvom online rezervačného systému. Po kliknutí na odkaz nižšie budete presmerovaný na rezervačný systém , kde si môžete vybrať termín, službu a Barbera, ktorý vám vyhovuje najviac. V CUTS Factory máme aj walk-in kreslo, čo znamená, že vás ostriháme aj na počkanie.

Rezervačný systém

Tattoo studio rezervácia

V tattoo štúdiu CUTS Factory je možné rezervovať termín výhradne telefonicky na uvedenom telefonickom kontakte.

Rezervácia Hovorom

ČO O NÁS HOVORIA

Recenzie

Vagabund je veľký pánko. Poznáme sa roky, do barbierstva je zažratý už dosť dlho. CUTS FACTORY bolo jeho snom už nejaký čas. Chalani sa snažia a prístup je naozaj osobný. Chodievam obvykle na bradu a boky,s výsledkom som spokojný.

Tomy Kotty

Za svoje peniaze chcem maximálnu hodnotu a tú mi nemôžu dať ľudia, ktorých práca iba živí, ale tí, ktorých to baví a preto sa tým živia. Palo je detailista a kritiku prijíma maximálne konštruktívne so snahou o čo najlepší výsledok.

Jaroslav Štulajter

S Palom sa poznáme už nejaký čas. Vedel som, že je Barbier a približne pred rokom som si od neho nechal ostrihať vlasy a upraviť bradu. Dokázal skrotiť jedno aj druhé a odvtedy sa z toho stal rituál. Za mňa najlepší Barbier v Pezinku.

Juraj Ondrovič